Java Developer ~ microservices

Descripción
Kotlin (nice to have)
Docker (nice to have)
Kubernetes (nice to have)
Spring Cloud (regular)
Spring Boot 2 (regular)
Java 11 (advanced) Hej, Poszukujemy Java Developerów na poziomie Mid i Senior do greenfieldowego projektu, Java 11 + mikroserwisy :) Lokalizacja: 100% zdalnie niezależnie od pandemii - choć nieobowiązkowo zapraszamy do biura w Warszawie :) Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w Java+Spring
  • doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową
  • mile widziane doświadczenie z technologiami kontenerowymi, styczność z dockerami
Zakres obowiązków:
  • rozwój backendu aplikacji z użyciem Java 11
  • przetwarzanie wymagań biznesowych na funkcjonalne rozwiązanie (Jira)
  • tworzenie czytelnego i wydajnego kodu, współtworzenie standardu rozwiązań dla aplikacji
Projekt - greenfieldowy, oparty na Java 11 oraz architekturze mikroserwisowej, dodatkowo również Kotlin, Spring Boot, Firebase. Część frontendowa oparta o React i Redux. 100% rozwój – budowa rozwiązań ecommercowych, bez rozwiązań opartych na zewnętrznych dostawcach. Stack: Java SE 11, Spring Boot 2, Spring Data, Spring Cloud, Kubernetes, ELK, Oracle DB, Redis, Netflix stack, RabbitMQ, LeSS, Firebase, Kotlin

Widełki:

  • do 165 PLN netto plus VAT / godzina (B2B)
  • do 20 000 PLN brutto / miesiąc (UoP)

Publicada el 6 de julio de 2022

Finaliza el 14 de julio de 2022

Mid AWS Data Engineer

Cloud Engineer

Frontend Engineer

Jardinero/a - REF 22129

Auditor de Calidad en Mantenimiento

Senior Backend Engineer